بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

دیسکو ایرانی ستاره شب استانبول


بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول را می شناسید؟ استانبول شهری بزرگ با چندین مرکز شهر است که امکانات تفریحی متعددی برای مردم به‌ خصوص توریست‌ها دارد. زندگی شبانه در استانبول از دیگر جاذبه‌های گردشگری استانبول است که کلاب‌ها و جشن‌های شبانه زیادی را در بر می‌گیرد.

در قسمت‌های آسیایی و اروپایی شهر استانبول، کلاب‌ها و مراکز تفریحی بسیاری وجود دارد که مقصد بسیاری از توریست‌ها و مردم محلی برای تفریح شبانه است. در ادامه همراه تکماه تراول باشید با معرفی بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول.

سفر به استانبول

شهر معروف استانبول که به‌ عنوان محلی که شرق و غرب را به یکدیگر متصل می‌کند شناخته می‌شود، شهری هیجان‌انگیز با جاذبه‌های تفریحی و گردشگری بسیاری است.

استانبول سرگرمی‌های زیادی برای ارائه دارد که می‌تواند تمام مسافران از سراسر جهان را به خود جذب کند. علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، استانبول از جاذبه زندگی شبانه پرزرق‌وبرق نیز برخوردار است.

تفریحات شبانه در استانبول

تفریحات شبانه در استانبول

در قسمت آسیایی شهر استانبول خیابانی با بارها و کلاب‌های متعدد قرار دارد. خیابان Iskele و خیابان Kadife از مشهورترین خیابان‌ها برای تفریحات شبانه در قسمت آسیایی استانبول هستند. در قسمت آسیایی کلاب‌های شبانه در قسمت مشخصی متمرکز نیستند، بلکه در قسمت‌های مختلفی چون میدان تاکسیم، منطقه بشیکتاش و منطقه بی اوغلو قرار دارند.

استانبول جاذبه‌های گردشگری بسیاری را ارائه می‌دهد، بنابراین انتخاب‌های متعددی برای توریست‌ها وجود دارد، اما بهترین مکان برای گذراندن یک شب خوش در استانبول، سفر با کشتی تفریحی، بازدید از مراکز خرید و رفتن به کلاب‌های شبانه است. کلاب‌های شبانه می‌توانند شبی با موسیقی‌های شاد و نوشیدنی‌های تازه برای مسافران رقم بزند.

بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

میدان تکسیم

میدان تکسیم یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

تکسیم مرکز تفریحات شبانه در استانبول است. میدان تکسیم مکانی امن برای اکثر مردم استانبول و توریست‌ها است که شب خود را در آن سپری می‌کنند. در میدان تکسیم می‌توان بهترین غذاهای محلی استانبولی را امتحان کنید یا در مراکز خرید آن به گشت‌وگذار بپردازید. این مکان همچنین مملو از کلاب‌ها، بارها، و هتل‌های مجلل است که از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول است.

بیشتر بخوانید
بهترین مکان های تفریحی استانبول کدامند؟

تنگه بسفر یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

تنگه بسفر یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

تنگه بسفر از دل استانبول عبور می‌کند و محبوب‌ترین مکان برای دانشجویان و جوانان شهر استانبول در طول شب است. در این مکان بهترین امکانات سرگرمی و غذاخوری وجود دارد و معروف‌ترین نوشیدنی‌ها را ارائه می‌دهد. این مکان در طول شب جاذبه‌های دیدنی زیادی را به وجود می‌آورد.

پل استانبول در شب (گالاتا) یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

پل گالاتا یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

پل گالاتا در استانبول که قسمت اروپایی و آسیایی آن را به هم پیوند می‌زند از مناظر دیدنی استانبول در شب است. این پل مشرف به مناظر زیبای تاریخی و دریا است که هنگام شب زیبایی دیدنی را به وجود می‌آورد. پل گالاتا استانبول محلی برای امتحان کردن غذاهای استانبولی با قیمتی مناسب از فروشنده‌های محلی است.

منطقه بی اوغلو یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

منطقه بی اوغلو یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

بی اوغلو در ترکیه که به میدان تاکسیم، پل گالاتا و خیابان استقلال مشرف است، مرکز نوشیدنی شهر استانبول است که مملو از بارها و کلاب‌ها است. منطقه بی اوغلو ترکیه، منطقه‌ای شلوغ است که پویایی و زندگی ترکیه را در شب نشان می‌دهد.

مکان‌ های برتر برای تفریح شبانه در استانبول
زندگی شبانه در استانبول از بهترین تفریحاتی است که می‌توان با موسیقی‌های شاد، بارهای کنار دریا تجربه کرد. بهترین مکان‌های تفریحی در شب استانبول:

Reina یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

Reina یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

از مشهورترین و مجلل‌ترین مکان تفریحی شبانه در استانبول است که مقصد افراد مشهوری چون: دنیل کریگ بازیگر مشهور سری فیلم‌های جیمزباند، نائومی واتس و اوما تورمن بوده است. این مکان تفریحی مجلل ارزش وقت ‌گذاشتن و بازدید را دارد.

Sortie

Sortie یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

Sortie کلاب شبانه واقع در شهر استانبول است که با مناظر زیبایی از شهر همراه است. این کلاب معروف ۶ رستوران و ۳ بار دارد که می‌توان کل شب را در این مکان همراه با برنامه‌های تفریحی متنوع و انواع غذا و نوشیدنی سپری کرد.

Club 29

کلاب ۲۹ با استقبال زیادی از سمت شهروندان درجه یک، تاجران و افراد مشهور استانبول همراه است. این کلاب مشهور با فضایی شیک همراه است که محیطی مناسب و رمانتیک را برای مهمانی‌ها، قرارهای دوستانه و تفریحات شاد در شب فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید
گوگل لنز

Suada club یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

Suada club  یکی از بهترین مناطق تفریحی شبانه در استانبول

کلاب سودا باری بر روی دریا است که تجربه سفر با کشتی و مهمانی‌های شبانه با استخر را برای بازدیدکنندگان به ارمغان میاورد. کلاب سودا از جمله مکان‌های تفریحی است که هنگام سفر به استانبول نباید از دست بدهید تا تجربه واقعی از یک زندگی شبانه در زیباترین شهر ترکیه داشته باشید.

بهترین کلاب ایرانی در استانبول

ایرانیان مقیم ترکیه تاثیر زیادی در اقتصاد و صنعت توریسم ترکیه دارند، مسافران ایرانی در استانبول به‌ راحتی می‌توانند از رستوران و بارهای ایرانی دیدن کنند و به ‌راحتی با هموطنان ایرانی جشن بگیرند. بهترین کلاب های استانبول در ترکیه به شرح زیر است:

  • کلاب ایرانی Gold club؛
  • تهران کلاب؛
  • نایت کلاب استانبول؛
  • کلاب مجلل Joy؛
  • دیسکو ایرانی ستاره شب استانبول.

دیسکو ایرانی ستاره شب استانبول

دیسکو ایرانی ستاره شب استانبول یکی از آن دیسکوهای معروفی است که به طور معمول افرادی که قصد خرید تور استانبول می کنند به این دیسکو سری می زنند. علت معروف شدن این دیسکو در بین ایرانی ها به خاطر آن است که معمولا ایرانی ها در این دیسکو هستند و شور هیجان خاصی را می توانند تجربه کنند.

تعداد مسافران ایرانی به استانبول در سال‌های اخیر درصد زیادی افزایش پیدا کرده است و درصد زیادی از گردشگران ترکیه را به خود اختصاص داده‌اند. علاوه بر توریست، سرمایه‌گذاران زیادی نیز در ترکیه در حال فعالیت هستند که توانسته‌اند فضا‌های، تجاری و تفریحی را برای ایرانیان گردشگر در ترکیه به وجود بیاورند.

بهترین کلاب‌های ایرانی در استانبول قرار دارند که می‌تواند مکانی برای برگزاری جشن‌های مناسبتی ایرانیان در ترکیه باشد.

بهترین بارهای ترکیه

بهترین بارهای ترکیه

هنگام بازدید از شهر استانبول نیازی نیست که به دنبال جایی مناسب برای نوشیدنی‌های باکیفیت باشید. بارها و کلاب‌های متعددی در استانبول وجود دارد که بهترین نوشیدنی‌ها را ارائه می‌دهند. بهترین بارهای واقع در قلب استانبول:

Büyük Londra

بار Büyük Londra چیزی بیشتر از یک مکان برای سرگرمی و نوشیدنی است. این بار مکانی چشمگیر و خیره‌کننده برای شادی و غذا خوردن و نوشیدن است. این بار با الهام از بارهای انگلیسی ساخته شده و طراحی داخلی منحصربه‌فردی نیز دارد. استفاده از چوب و آیینه‌های کریستالی نمای زیبایی به این بار بخشیده است. این بار نوشیدنی‌های متنوعی با قیمت مقرون‌به‌صرفه عرضه می‌کند.

بیشتر بخوانید
بهترین رستوران های اصفهان

Sah Bar

Sah bar باری بر روی پشت‌بام است که مکانی مناسب برای تفریح در شب است. این بار منظره‌ای بی‌نظیر از شهر را ارائه می‌دهد و انتخابی مناسب برای برگزاری مهمانی و قرارهای دوستانه خانوادگی در شب است. این بار با لیست وسیعی از انواع نوشیدنی، طعم‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد.

Smyrna Bar

Smyrna Bar از بهترین بارهای واقع در مرکز شهر است. فضای داخلی آن با نقاشی‌های دیواری و هارمونی رنگ بی‌نظیری پوشانده شده است. علاوه بر جاذبه طراحی این بار، نوشیدنی‌های کم‌نظیر از جمله دلایل محبوبیت این بار است. محیط آرام در کنار طعم عالی نوشیدنی‌های آن فضا را برای قرارهای دوستانه آماده کرده است.

Just Bar

Just Bar همه آن چیزی که از یک بار برای سرگرمی و محیط دوستانه انتظار دارید برآورده می‌کند. مشتری‌های این بار مردم محلی با برخوردی گرم و صمیمی هستند که باعث می‌شود از حضور در این بار احساس خستگی نکنید. علاوه بر فضای بار نوشیدنی‌های آن نیز بسیار عالی است که شامل نوشیدنی‌های سرد می‌شود.

Urban Bar

Urban Bar از بارهای مجلل استانبول است. این بار در طول روز بیشتر به ‌عنوان کافه استفاده می‌شود اما در شب‌ها محیطی شبیه به بار دارد. در زمستان تمامی فعالیت‌ها در فضای داخل بار انجام می‌شود اما در تابستان میزها در خیابان قرار می‌گیرند. این بار به دلیل نوشیدنی‌های متنوع و ترکیب‌های عالی خود در استانبول بسیار مشهور است.

در آخـــر

استانبول مرکز فرهنگی هنری ترکیه است که جشنواره‌های موسیقی، هنری و فرهنگی متعددی در آن برگزار می‌شود. شهر استانبول علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متعدد، با فراهم‌ کردن مکان‌هایی برای موسیقی و نوشیدنی در شب مقصد موردعلاقه بسیاری از توریست‌ها قرار گرفته است. استانبول علاوه بر کلاب‌های ترکی متعدد، شامل کلاب‌های ایرانی متعدد برای ایرانی‌های مقیم ترکیه یا ایرانیان توریست نیز است.

در صورتی که تجربه ای از مکان های تفریحی در استانبول دارید خوشحال می شویم در قسمت نظرات با تکماه تراول به اشتراک بگذارید.

۵/۵ - (۱ نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *