تور آلانیا

36.390.000 تومان

برچسبها
دسته بندی ها
مشاوره رایگان قبل از خرید
پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته
امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین

پکیج تور آلانیا با پرواز کورندون

 

هتل درجه و خدمات دو تخته یک تخته کودک با تخت کودک بی تخت
Hedef Kleopatra Golden Sun ۳* All ۳۶.۳۹۰.۰۰۰ ۴۴.۱۹۰.۰۰۰ ۲۵.۴۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Hedef Resort & Spa ۵* UAll ۳۸.۳۹۰.۰۰۰ ۵۵.۸۹۰.۰۰۰ ۲۶.۰۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Galaxy Beach ۴* All ۳۸.۷۹۰.۰۰۰ ۴۷.۶۹۰.۰۰۰ ۲۶.۱۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Sun Star Resort ۴* All ۴۳.۰۹۰.۰۰۰ ۵۴.۱۹۰.۰۰۰ ۲۷.۴۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Titan Select ۵* UAll ۴۳.۳۹۰.۰۰۰ ۶۱.۴۹۰.۰۰۰ ۲۷.۵۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Xoria Deluxe ۵* UAll ۴۸.۰۹۰.۰۰۰ ۶۱.۷۹۰.۰۰۰ ۲۸.۹۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Alan Xafira Deluxe Resort ۵* UAll ۴۸.۴۹۰.۰۰۰ ۶۲.۳۹۰.۰۰۰ ۲۹.۰۹۰.۰۰۰ ۲۰.۹۹۰.۰۰۰
Utopia Resort ۵* UAll ۶۱.۲۹۰.۰۰۰ ۸۹.۶۹۰.۰۰۰ ۳۶.۴۹۰.۰۰۰ ۲۲.۹۹۰.۰۰۰
Orange County Resort ۵* UAll ۶۲.۸۹۰.۰۰۰ ۹۲.۴۹۰.۰۰۰ ۳۶.۸۹۰.۰۰۰ ۲۲.۹۹۰.۰۰۰
Crystal Sunset Luxury ۵* UAll ۶۸.۵۹۰.۰۰۰ ۱۱۱.۴۹۰.۰۰۰ ۳۸.۵۹۰.۰۰۰ ۲۲.۹۹۰.۰۰۰
Sirius Deluxe ۵* UAll ۷۰.۵۹۰.۰۰۰ ۹۳.۹۹۰.۰۰۰ ۳۹.۲۹۰.۰۰۰ ۲۲.۹۹۰.۰۰۰
Long Beach Resort ۵* UAll ۷۸.۸۹۰.۰۰۰ ۱۳۱.۸۹۰.۰۰۰ ۴۱.۶۹۰.۰۰۰ ۲۲.۹۹۰.۰۰۰

 

مدارک لازم

  • گذرنامه با ۶ ماه اعتبار

خدمات تور آلانیا

  • بلیت رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • ۶ شب اقامت در هتل
  • بیمه مسافرتی

توضیحات تور

  • بیمه مسافران بالای ۶۰ سال الزامی و هزینه آن جداگانه از مبلغ تور محاسبه و به عهده مسافر می باشد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.
  • هتل و پرواز به صورت گارانتی می باشد و در صورت کنسلی سوخت کامل می باشد.
  • پرداخت ۵۰% مبلغ تور در هنگام ثبت نام الزامی است.

 

 

آلانیا یکی از شهرهای زیبا و توریستی کشور ترکیه است. آلانیا در مناطق ساحلی کشور ترکیه قرار گرفته و هر چه از دیدنی‌های این شهر بگوییم، کم گفتیم. هر ساله تورهای زمینی و هوایی بسیاری از شهرها و کشورهای مختلف به خصوص ایران به مقصد آلانیا برگذار می‌شود. تور آلانیا از محبوب‌ترین تورهای ترکیه محسوب می‌شود و در ادامه بیشتر با شهر آلانیا آشنا خواهید شد.

آب و هوای آلانیا

شهر آلانیا تابستانی گرم و خشک و زمستانی معتدل داشته و از این جهت آب و هوای مدیترانه‌ای دارد. میانگین دمای هوا در آلانیا ۱۷ درجه سانتیگراد بوده و میانگین بارندگی در این شهر ۲۲۶ میلی متر در سال است. البته ۲۳۶ روز از سال آسمان آلانیا باران ندارد، که برای سفر بسیار مناسب است. همچنین متوسط رطوبت ۵۸٪ بوده و شاخص فرابنفش این شهر UV4 است.
دمای آب سواحل آلانیا بین ۱۸ درجه سانتیگراد و ۳۰ درجه سانتیگراد است. در نتیجه مسافرین آلانیا می‌توانند به راحتی از تفریحات آبی تور آلانیا استفاده کرده و یا در سواحل این شهر آفتاب بگیرند.

بهترین زمان سفر برای تور آلانیا

بهترین زمان برای سفر به آلانیا از اوایل خرداد تا اوایل آذر ماه است. در این ایام، دمای هوای مطبوع و بارش باران کم است. مسافرینی که اواخر مرداد را برای خرید تور آلانیا انتخاب می‌کنند، شاهد بیشینه دمای ۳۰ درجه ای خواهند بود. اما مسافرینی که تعطیلات سال نوی میلادی را برای خرید تور آلانیا انتخاب می‌کنند، کمترین دمای هوا در آلانیا را تجربه خواهند کرد.

در دی ماه، دمای هوای آلانیا به ۱۴ درجه سانتی گراد می‌رسد. در نتیجه شما هر زمانی را که برای سفر به آلانیا انتخاب کنید، باز هم سرمای هوا را چندان احساس نخواهید کرد.

هزینه سفر به تور آلانیا

هزینه سفر به آلانیا به چند عامل مهم بستگی دارد، که دو مورد از آن‌ها عمده هزینه‌های تور آلانیا را شامل می‌شوند. یکی قیمت بلیط پرواز و دیگری نرخ اقامت در هتل‌های آلانیا است. قیمت بلیط پرواز و نیز نرخ اجاره اتاق در هتل‌ بسته به زمان سفر و یا مدت زمان اقامت شما در سفر متفاوت است.

اگر تصمیم سفر در ایام خلوت، مثل فصل زمستان را داشته باشید، قیمت تور آلانیا کمتر از بهار و تابستان است. از طرفی قیمت تور آلانیا در تعطیلات تابستان و همچنین تعطیلات نوروزی به شدت افزایش می‌یابد. زیرا تعداد متقاضیان تور آلانیا در تابستان و نوروز، به جهت مطلوب بودن آب و هوا افزایش چشمگیری دارد.

تور لحظه آخری آلانیا

تور لحظه آخری آلانیا به توری گفته می‌شود که ممکن است به خاطر پر نشدن ظرفیت پرواز و یا خالی ماندن اتاق‌های هتل، با قیمت پایین‌تری نسبت به همان تور در شرایط عادی به فروش می‌رسد. تور آلانیا لحظه آخری بیشتر در ایام خلوتی و یا در مواقعی که به علت بالا بودن قیمت تور آلانیا ظرفیت آن تکمیل نشده، توسط آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود.

در کدام یک از سواحل آلانیا آفتاب بگیریم؟

سواحل آلانیا با شن‌های سفید و درخشان جزء برترین جاذبه‌های گردشگری آلانیا محسوب شده و هر ساله موفق به دریافت پرچم آبی استانداردهای ساحلی می‌شوند. تمامی سواحل آلانیا متعلق به دولت بوده و ورودی آن‌ها رایگان است. این سواحل بسیار امن، آرام، بدون جزر و مد و در بیشتر طول سال گرم هستند. با چند مورد از این سواحل بیشتر آشنا شویم:

ساحل کلئوپاترا یا کلوپترا

کلوپترا محبوب‌ترین ساحل آلانیا است که به طول ۲ کیلومتر در قسمت غربی این شهر واقع شده است. ورود به این ساحل برای تمامی گردشگران تور آلانیا رایگان است و هتل‌ها، پارک‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها و تفریحات آبی بسیاری در آن قرار دارند.

ساحل داملاتاش

در قسمت شرقی کلوپترا، ساحل دامالاتاش وجود دارد که علاوه بر غار دامالاتاش، موزه باستان شناسی آلانیا نیز در نزدیکی آن قرار دارد. مزیت اصلی ساحل داملاتاش خلوتی و سکوت آن است. همچنین یک زمین بازی بزرگ برای کودکان و چند پارک‌ زیبا نیز در این ساحل قرار دارد. بسیاری از مسافرین تور آلانیا ساحل داملاتاش را بهترین مکان برای غواصی در آلانیا می‌دانند.

ساحل کیقباد

ساحل کیقباد به طول ۳ کیلومتر در شرق آلانیا واقع شده و برخی از قسمت‌های آن سنگی است. ساحل کیقباد همه امکاناتی که برای استراحت مسافرین تور آلانیا است را دارا می‌باشد.

ساحل کیقباد یکی از محبوب‌ترین سواحل در تور آلانیا بوده و منطقه‌ای مخصوص ورزش‌های آبی و قایق رانی در آن وجود دارد. کم عمق بودن آب ساحل کیقباد، آن را به مکان خوبی برای شنای کودکان تبدیل کرده است.

ساحل پورتاکال

ساحل ۱ کیلومتری پورتاکال از شرق خط ساحلی کیقباد شروع می‌شود و منظره زیبای کوه توروس آن را به ساحلی زیبا تبدیل کرده است. در ساحل پورتاکال نیز کافه‌ها و رستوران‌های بسیاری وجود دارد.

رودخانه دیم Dim در این ساحل به دریا می‌رسد و لذت شنا در آب سرد آمده از این رودخانه را دوچندان می‌کند. کف دریا در این ساحل شنی و سنگی است و آب دریا بسیار شفاف است.

۵/۵ - (۴ نظر)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تور آلانیا”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تور آلانیا”