ویزای توریستی ۵ ساله امارات

ویزای توریستی ۵ ساله امارات به گردشگران این امکان را می ‌دهد تا چندین بار وارد شوند. در هر بار ورود، حداکثر ۹۰ روز در امارات اقامت داشته باشند. همچنین این اقامت می ‌تواند به ‌مدت ۹۰ روز دیگر تمدید شود. طبق اطلاعیه اداره فدرال هویت و شهروندی (ICA)، هزینه درخواست این نوع ویزا ۶۵۰ درهم می باشد.

شرایط درخواست ویزای توریستی ۵ ساله امارات

متقاضیان دریافت ویزای توریستی ۵ ساله امارات از ابوظبی، شارجه، عجمان، ام‌القیوین، راس‌الخیمه، فجیره، العین و الظفره، می بایست به وب‌سایت اداره فدرال هویت و شهروندی (ICA) به آدرس «www.ica.gov.ae» مراجعه کنند.

لازم است بدانید که ویزای توریستی ۵ ساله دبی توسط اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی دبی (GDRFA) صادر می شود.

مراحل درخواست از طریق اداره فدرال هویت و شهروندی (ICA)

  • وارد کردن اطلاعات همچون: نام، آدرس محل اقامت در امارات، آدرس اقامت فعلی و…
  • آپلود مدارک درخواستی شامل عکس رنگی، کپی گذرنامه، بیمه درمانی و گردش حساب بانکی در ۶ ماه گذشته (موجوی حساب متقاضی در ۶ ماه گذشته باید حداقل ۴ هزار دلار باشد)
  • تایید اطلاعات وارد شده
  • پرداخت هزینه های مربوطه
  • دریافت ویزا از طریق ایمیل

در رابطه با نحوه محاسبه این ویزا باید بدانید که از تاریخ اولین ورود به کشور با استفاده از این ویزا محاسبه می شود. همانطور که اشاره کردیم دارندگان این نوع ویزا می ‌توانند در صورت تمایل در هر سال علاوه بر اقامت ۹۰ روزه، اقامت خود را به‌ مدت ۹۰ روز دیگر تمدید کنند.

طبق خبرهای آژانس ‌های مسافرتی امارات، با نزدیک‌ شدن به زمان برگزاری مراسم «اکسپو دبی» تقاضا برای اخذ این ویزا با رشد ۴ برابری مواجه شده است.

 

برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای گردشگری در جهان، همراه تکماه تراول باشید.

به این مطلب چند امتیاز میدی ؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *