نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری کلن Orgatec

این نمایشگاه که مقرر شده بود در اکتبر ۲۰۲۰ در کلن برگزار گردد، تاریخ برگزاری آن به ۲۵ الی ۲۹ اکتبر ۲۰۲۲، مصادف با ۳ الی ۷ آبان ۱۴۰۱ خورشیدی تغییر پیدا کرد. نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری کلن (ORGATEC)، اصلی ترین نمایشگاه برای تجهیزات دفاتر اداری در جهان است. این نمایشگاه فرصتی بسیار مناسب برای ملاقات با تصمیم گیرندگان مهم در این زمینه می باشد.

 

وب سایت: www.orgatec.com

نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری کلن Orgatec
نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری کلن Orgatec

نمایشگاه زیبایی اندام و سلامت کلن Fibo

این نمایشگاه در تاریخ ۴ الی ۷ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می شود. نمایشگاه فیبو کلن FIBO رویدادی بین المللی و بسیار مهم در زمینه تناسب اندام و سلامتی است که در شهر کلن آلمان برگزار میگردد.

 

وب سایت: www.fibo.com

نمایشگاه ماشین های وندینگ و قهوه Euvend & Coffeena

این نمایشگاه در تاریخ ۲۷ الی ۲۹ اکتبر ۲۰۲۲ برگزار می گردد. نمایشگاه قهوه و ماشین های وندینگ کلن، رویدادی مهم برای این صنعت میباشد که در قلب بازار اروپا واقع شده است. همه بخشهای این صنعت با هدف آشنایی با راهکارهای فروش اتوماتیک، سیستم‌های قهوه حرفه ای، قهوه، نوشیدنی های سرد و گرم،اسنک ها و محصولات پرکننده، راهکارهای چند پرداختی، فنجان و خدمات ، یکدیگر را ملاقات می‌کنند.

 

وب سایت: www.euvend-coffeena.com

نمایشگاه لوازم و تجهیزات آشپزخانه Living Kitchen

این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳ مصادف با ۲۸ دی الی ۲ بهمن ۱۴۰۱ خورشیدی در شهر کلن آلمان برگزار می شود. نمایشگاه لوازم و تجهیزات آشپزخانه کلن محل ملاقات اصلی در حوزه آشپزخانه بوده و مختص مبلمان، لوازم آشپزخانه و لوازم جانبی مرتبط است. این نمایشگاه در کلن آلمان برگزار می گردد.


وب سایت: www.livingkitchen-cologne.com

نمایشگاه لوازم و تجهیزات آشپزخانه کلن Living Kitchen
نمایشگاه لوازم و تجهیزات آشپزخانه کلن Living Kitchen

نمایشگاه صنایع غذایی کلن Anuga Foodtec

نمایشگاه صنایع غذایی کلن (ANUGA FOODTEC) در تاریخ ۲۶ الی ۲۹ آپریل ۲۰۲۲، مصادف با ۶ الی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ خورشیدی در شهر کلن برگزار می گردد. این نمایشگاه یکی از مهم ترین نیروی محرکه صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در سطح بین الملل است.

 

وب سایت : www.anugafoodtec.com

نمایشگاه سخت افزار کلن Eisen Waren Messe

این نمایشگاه در تاریخ ۶ الی ۹ مارس ۲۰۲۲، مصادف با ۱۵ الی ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ خورشیدی در شهر کلن آلمان برگزار می گردد. این نمایشگاه بزرگترین رویداد تجاری سال می باشد که بازدیدکنندگان می توانند ارتباطات تجاری برقرار کنند.

 

وب سایت: www.eisenwarenmesse.com

نمایشگاه بازی های ویدیویی و کامپیوتری Gamescom

این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ آگوست ۲۰۲۲ مصادف با ۲ شهریور ۱۴۰۱در کلن آلمان برگزار می شود. نمایشگاه gamescom، بستر مرکزی صنعت بازی های ویدیویی و کامپیوتری اروپاست. در طول نمایشگاه، شهر کلن مرکز سرگرمی خواهد بود. بازدیدکنندگان، هنرمندان متفاوتی را در ژانرهای گوناگون بر روی صحنه خواهند دید و همچنین بازی های تعبیه شده اند تا پس از پایان نمایشگاه در هر روز با آن سرگرم شوند.

 

وب سایت:

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی Interzum

این نمایشگاه از ۴ الی ۷ می ۲۰۲۱ برگزار می شود. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی Interzum بزرگترین نمایشگاه جهان در صنعت تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی می باشد. نمایشگاه تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن یک رویداد پر بازدید برای کسانی است که می خواهند در این بازار به موفقیت چشم گیری دست یابند. چون این نمایشگاه اطلاعات کامل در مورد فناوری‌ها و طرح های جدید این صنعت را ارائه می‌دهد. از دیگر نمایشگاه های مرتبط زمینه طراحی میتوان به نمایشگاه رنگ آلمان نیز اشاره کرد.

 

وب سایت: www.interzum.com

نمایشگاه صنایع دستی h+h

این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۰ مارس ۲۰۲۲ مصادف با ۲۷ الی ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ خورشیدی در شهر کل آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای صنایع دستی و سرگرمی های خلاقانه می باشد. در نمایشگاه پیش رو نیز شاهد نمایش های مد و کارگاه های آموزشی مرتبط با صنایع دستی خواهیم بود.

 

وب سایت: www.hh-cologne.com

نمایشگاه صنایع دستی کلن H+H
نمایشگاه صنایع دستی کلن H+H

نمایشگاه باغ و باغچه کلن Spoga Gafa

این نمایشگاه در تاریخ ۱۹ الی ۲۱ ژوئن ۲۰۲۲ مصادف با ۲۹ الی ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ در آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه باغ و باغچه کلن، رکورد جدیدی را با ۲۱۳۱ غرفه دار ثبت کرد. این غرفه داران از ۵۹ کشور جهان شرکت کرده بودند و آخرین محصولات و نوآوری های خود از دنیای سبز را ارائه کردند.


وب سایت: www.spogagafa.com

نمایشگاه کودک و نوزاد Kind Jugend

این نمایشگاه در تاریخ ۸ الی ۱۰ سپنامبر ۲۰۲۲ مصادف با ۱۷ الی ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می گردد. این نمایشگاه بستری عالی برای تجارت جهانی میباشد که بیش از ۱۲۰۰ غرفه دار از ۵۰ کشور و بیش از ۲۲۰۰ بازدیدکننده از سراسر جهان در آن شرکت می کنند.

 

وب سایت: www.kindundjugend.com

نمایشگاه کودک و نوزاد کلن Kind Jugend
نمایشگاه کودک و نوزاد کلن Kind Jugend

نمایشگاه عکاسی Photokina

نمایشگاه عکاسی در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ می ۲۰۲۲، مصادف با ۲۸ الی ۳۱ خرداد ۱۴۰۱خورشیدی، در شهر کلن آلمان برگزار می گردد، هدف این نمایشگاه نزدیک شدن هرچه بیشتر به بهترین رویداد در زمینه تصویر برداری، ویدئو و عکاسی در جهان می باشد.

 

وبسایت: www.photokina.com

نمایشگاه عکاسی کلن Photokina
نمایشگاه عکاسی کلن Photokina

نمایشگاه زبان و فرهنگ Expolingua

این نمایشگاه بین المللی یک مرور کلی از امکانات یادگیری زبان ارائه می دهد. در این نمایشگاه برنامه های متنوع به همراه سخنرانی برگزار می شود. این نمایشگاه در ۱۰ الی ۱۳ نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می گردد.

 

وبسایت: www.expolingua.com

نمایشگاه زبان و فرهنگ برلین Expolingua
نمایشگاه زبان و فرهنگ برلین Expolingua

نمایشگاه آب و فاضلاب Wasser

نمایشگاه تخصصی آب و فاضلاب برلین از جمله مهمترین کنگره ها و نشست ها و در زمینه این صنعت می باشد. این نمایشگاه که هر دو سال یکبار در برلین آلمان برگزار می گردد میزبان بازدیدکنندگان و غرفه داران بسیار زیادی می باشد. تاریخ بعدی برگزاری این نمایشگاه در حال حاضر اعلام نشده است.

 

وب سایت: berlin.de/umwelt/themen/wasser

نمایشگاه آب و فاضلاب برلین Wasser
نمایشگاه آب و فاضلاب برلین Wasser

نمایشگاه فیلم کوتاه Inter Film

این نمایشگاه از ۱۶ الی ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ در برلین برگزار می گردد. این جشنواره مجموعه ای از آثار فیلم سازانی را به نمایش می گذارد که در هر ژانر و با هر فرمتی فیلم می سازند.

 

وب سایت: www.interfilm.de

جشنواره فیلم کوتاه برلین Inter Film
جشنواره فیلم کوتاه برلین Inter Film

نمایشگاه اسب سواری Hippologica

نمایشگاه اسب سواری برلین در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۸ الی ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ خورشیدی در برلین آلمان برگزار می گردد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین و قدیمی ترین نمایشگاه های تجاری آلمان محسوب می شود.


وب سایت: www.hippologica.de

نمایشگاه موتور سیکلت Intermot

این نمایشگاه در تاریخ ۰۴ الی ۰۹ اکتبر ۲۰۲۲، مصادف با ۱۲ الی ۱۷ مهر ۱۴۰۱​ در کلن آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه موتور سیکلت آلمان در شهر کلن برگزار می شود که صدها هزار علاقه مند به موتور سیکلت را به خود جذب می کند.

 

وب سایت: www.intermot-cologne.com

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا Anuga

این نمایشگاه در ۰۹ الی ۱۳ اکتبر سال ۲۰۲۱، مصادف با ۱۷ الی ۲۱ مهر ۱۴۰۰ میزبان بازدیدکنندگان و غرفه داران در سراسر جهان در شهر کلن خواهد بود. با شرکت در این نمایشگاه می توانید یکی از ۱۶۵۰۰۰ بازدیدکننده مشتاق باشید که برای کشف محصولات و نوآوری های غذایی در این رویداد بزرگ شرکت می کنند.

 

و بسایت: www.anuga.com

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا Anuga
نمایشگاه مواد غذایی آنوگا Anuga

نمایشگاه دندانپزشکی IDS

این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ الی ۱۸ مارس ۲۰۲۳ برگزار می شود. نمایشگاه دندانپزشکی آلمان که هر دو سال یک بار در شهر کلن کشور آلمان برگزار می شود معمولا در بازه های زمانی پنج روزه است. چیزی بالغ بر ۱۵۵,۰۰۰ بازدید کننده از کشورهای مختلف جهان از نمایشگاه دندانپزشکی آلمان دیدن کرده است. نمایشگاه دندانپزشکی ids در فضایی در حدود ۱۶۳,۰۰۰ مترمربع برگزار می شود.

 

وب سایت: www.english.ids-cologne.de/

نمایشگاه شیرینی شکلات ISM

این نمایشگاه در تاریخ ۳۰ ژانویه الی ۲ فوریه ۲۰۲۲، مصادف با ۱۰ الی ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ شمسی، در شهر کلن برگزار می گردد. نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM، بزرگترین نمایشگاه جهان شیرینی و شکلات در سال ۲۰۲۰ پذیرای ۱۵۸۲ غرفه گذار و قریب به ۴۰۳۳۱ بازدیدکننده متخصص از ۱۵۱ کشور در فضایی به وسعت ۱۲۰۰۰۰ مترمربع بود.

 

وب سایت: www.ism-cologne.com

نمایشگاه شیرینی شکلات ISM
نمایشگاه شیرینی شکلات ISM

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی Imm

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی در تاریخ ۱۹ الی ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ در شهر کلن آلمان برگزار می گردد. در این نمایشگاه، تامین کنندگان مدیران و افراد با نفوذ در این بازار بزرگ جهانی برای تجارت موفق در آینده دور هم جمع می شوند و دوره هایی را برگزار می کنند.

 

وب سایت: www.imm-cologne.com

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی Imm
نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی Imm

نمایشگاه هنرهای معاصر Berlin Biennale

برلین میزبان نمایشگاه ها و رویدادهای فرهنگی هنری بیشماری می باشد که نمایشگاه هنرهای معاصر برلین یکی از بزرگترین رویدادهای معاصر و مدرن این کشور است که چندین سال از شروع آن می گذرد. این نمایشگاه میزبان نوظهوران در حوزه فرهنگ و هنر است. نمایشگاه هنرهای معاصر برلین شامل تمامی آثار در زیر شاخه های فرهنگ و هنر و میزبان هنرمندان از تمام نقاط دنیا می باشد. تاریخ برگزاری نمایشگاه هنرهای معاصر برلین Berlin Biennale در سال ۲۰۲۱ در حال حاضر اعلام نشده است.

 

وب سایت: berlinbiennale.de

نمایشگاه صنایع هوایی Ila

این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲ مصادف با ۱ الی ۴ تیر ۱۴۰۱ در شهر برلین برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع هوایی برلین ILA میزبان هوافضای جهان در برلین آلمان خواهد بود. امروزه صنعت هوافضا با سرعت بسیار زیادی در حال گسترش است. این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران است تا دانش خود را به نمایش بگذارند.

 

وب سایت: www.ila-berlin.de

نمایشگاه سفر و گردشگری Itb 

این نمایشگاه از ۹ الی ۱۳ مارس ۲۰۲۲ مصادف با ۱۸ الی ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ خورشیدی در برلین برگزار می شود. نمایشگاه سفر و گردشگری برلین بزرگترین رویداد جهانی در زمینه صنعت توریسم و گردشگری که تور اپراتور ها، سیستم های رزرو، مقاصد گردشگری، شرکت های حمل و نقل، هتل ها و تامین کننده گان سفر را جهت ارائه آخرین پیشرفت ها و نو آوری در زمینه سفر و بازاریابی گرد هم آورده است.

 

وب سایت: www.itb-berlin.de

نمایشگاه صنایع دستی Bazaar

نمایشگاه صنایع دستی برلین (Bazaar Berlin) از ۳ الی ۷ نوامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۱۲ الی ۱۶ آبان ۱۴۰۰ در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع دستی برلین هر ساله در ماه نوامبر برگزار می گردد. حدود ۵۰۰ تولید کنندگان و فروشندگان از بیش از ۶۰ کشور در این نمایشگاه شرکت می کنند.

 

وب سایت: www.bazaar-berlin.de

نمایشگاه نظافت برلین Cms

این نمایشگاه از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی cms رویدادی در زمینه نظافت، مدیریت ساختمان ها و خدمات است و تنها نمایشگاهی است که در آلمان همه ابعاد محصولات و خدمات نظافت را پوشش می دهد.

 

وب سایت: www.cms-berlin.com

نمایشگاه نظافت برلین Cms
نمایشگاه نظافت برلین Cms

نمایشگاه تکنولوژی اطلاعات در علوم پزشکی DMEA

این نمایشگاه از تاریخ ۲۶ الی ۲۸ آپریل ۲۰۲۲ برگزار می شود. این نمایشگاه، اخرین تکنولوژی های اطلاعاتی در زمینه علوم پزشکی را برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارد.

 

وب سایت: www.dmea.de

نمایشگاه تکنولوژی اطلاعات در علوم پزشکی برلین DMEA
نمایشگاه تکنولوژی اطلاعات در علوم پزشکی برلین DMEA

نمایشگاه تجهیزات برق برلین Cwieme

نمایشگاه برق آلمان Cwieme که در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ می ۲۰۲۲، در شهر برلین آلمان برگزار می‌شود، نمایشگاهی مهم برای موتورهای الکتریکی و ترانسفورماتورها و همچنین سیم پیچ می باشد. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ارائه محصولات مختلف در زمینه تجهیزات برقی می باشد که در هر دوره بازدیدکنندگانی بیشتر از پیش در آن شرکت می کنند.

 

وب سایت: www.coilwindingexpo.com/berlin

نمایشگاه حمل و نقل ریلی آلمان InnoTrans

این نمایشگاه، در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع ریلی برلین یکی از بزرگترین رویدادها در این عرصه می باشد که دو سال یک بار ۶۰ کشور را برای رونق کسب و کار و به روز کردن تجهیزات گرد هم فرا می آورد. این نمایشگاه تمامی ۴۰ سالن مرکز نمایشگاهی برلین را اشغال می کند.

 

وب سایت:

نمایشگاه لوازم الکترونیکی برلین Ifa

این نمایشگاه در تاریخ ۲ الی ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در مرکز نمایشگاهی شهر برلین برگزار می شود. نمایشگاه IFA، رویدادی جهانی برای لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی می باشد. کمپانی های شرکت کننده در ایفا، ممکن است محصولات خود را به صورت آنلاین در بازار مجازی IFA به نمایش بگذارند. بازار مجازی ایفا، کاتالوگ آنلاین رسمی برای غرفه داران نمایشگاه ایفا می باشد که شرکت کنندگان با استفاده از موتور جستجوی محصول و غرفه داران، می توانند موارد مورد نظر خود را بیابند.

 

وب سایت: www.ifa-berlin.com

نمایشگاه هفته سبز برلین Green Week

مایشگاه هفته سبز برلین که هر ساله در کشور آلمان شهر برلین برگزار می شود مخاطبان زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب می کند. زمینه کاری نمایشگاه در مورد غذاهای کشاورزی و صیفی جات می باشد. نمایشگاه هفته سبز برلین از سال ۱۹۲۶ شروع به فعالیت رسمی خود کرده است که با توجه به قدمت و نحوه برگزاری آن بسیار پر اهمیت شده است. این نمایشگاه در تاریخ ۲۱ الی ۳۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۰۱ الی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می شود.

 

وب سایت: www.gruenewoche.com

نمایشگاه هفته سبز برلین Green Week
نمایشگاه هفته سبز برلین Green Week

نمایشگاه میوه و سبزی Fruit Logistica

نمایشگاه میوه و سبزیجات آلمان، نمایشگاهی برای عرضه و نمایش انواع محصولات تازه و ارگانیک می باشد که هر ساله در پایتخت کشور آلمان (شهر برلین) برگزار می شود و شرکت های بسیار موفقی در آن شرکت می کنند تا آخرین دستاورد های خود در این حوزه را در معرض نمایش بگذارند. شرکت در این نمایشگاه برای فعالان این حوزه سبب می شود تا با آخرین تکنولوژی ها و دستاورد های مرتبط در این حوزه آشنا شوند. علاوه بر این می‌توانند با برقراری رابطه با شرکت های موفق، امکان همکاری های خوبی را برای خود ایجاد نمایند.

 

وب سایت: www.fruitlogistica.com

نمایشگاه میوه و سبزی آلمان Fruit Logistica
نمایشگاه میوه و سبزی آلمان Fruit Logistica

نمایشگاه ساختمان Bautec

نمایشگاه ساختمان برلین آلمان با نام رسمی بائوتک (Bautec) هر دو سال یک بار در شهر برلین برگزار شده و تعداد کثیری از مشاورین املاک، انبوه سازان، پیمانکاران، مهندسین عمران و سازه و معمار را به خود فرا می خواند. تاریخ دقیق برگزاری چهار دوره از این نمایشگاه مشخص گردیده و تورهای گردشگری در سراسر جهان متقاضیان بازدید از این نمایشگاه را با شرایط و مدارک مخصوص ثبت نام نموده و با ارائه خدمات مربوط به تور به محل برگزاری نمایشگاه خواهند برد.

 

وب سایت: 

نمایشگاه ساختمان آلمان Bautec
نمایشگاه ساختمان آلمان Bautec